iPhone 13 specifikacijos

Apple iPhone 13 apžvalga: geriausias išmanusis telefonas rinkoje?

Pasirodė naujasis Apple iPhone 13 ir jame gausu įspūdingų atnaujinimų. Šis telefonas yra apie fotoaparatą. Jis turi plataus kampo objektyvą, kuris leidžia lengvai daryti gražias nuotraukas be teleobjektyvo praeityje. Taip pat yra dvi naujos asmenukėms skirtos funkcijos: portreto fokusavimas ir portreto apšvietimas. Jie puikiai tinka norint užfiksuoti tobulą nuotrauką ar vaizdo įrašą, apie kurį svajojote, tačiau sunku atsikratyti veido trūkumų, tokių kaip spuogai ar odos atspalvio dėmės. A13 bus parduodamas už 699 EUR juodos, baltos, mėlynos, raudonos ir violetinės spalvos be jokios sutarties.

Naujasis Apple iPhone 13

Naujajame Apple iPhone 13 yra keletas įspūdingų atnaujinimų. Šio įrenginio kamera yra viena geriausių rinkoje. Jis turi plataus kampo objektyvą, kuris leidžia lengvai daryti gražias nuotraukas be teleobjektyvo praeityje. Taip pat yra dvi naujos asmenukėms skirtos funkcijos: portreto fokusavimas ir portreto apšvietimas. Jie puikiai tinka norint užfiksuoti tobulą nuotrauką ar vaizdo įrašą, apie kurį svajojote, tačiau sunku atsikratyti veido trūkumų, tokių kaip spuogai ar odos atspalvio dėmės.

iPhone 13 apžvalga

Geriausias fotoaparatas rinkoje

Su plačiakampiu objektyvu šis išmanusis telefonas puikiai tinka gražioms nuotraukoms daryti. Anksčiau galite daryti teleobjektyvo arba plataus kampo nuotraukas be teleobjektyvo. Jis turi portreto fokusavimo režimą ir portreto apšvietimo režimą. Be to, jis puikiai tinka norint užfiksuoti tobulą nuotrauką ar vaizdo įrašą, apie kurį svajojote, tačiau sunku atsikratyti veido netobulumų, pvz., spuogų ar dėmių ant odos tono.

Dvi naujos asmenukių funkcijos

Pasirodė naujasis „iPhone 13“, o kartu su juo – kelios naujos funkcijos. Pirmasis yra portreto fokusavimo funkcija. Naudodami šią funkciją galite reguliuoti fotoaparato židinį darydami asmenukę. Jis puikiai tiks norint užfiksuoti tobulą nuotrauką ar vaizdo įrašą, apie kurį svajojote, tačiau sunku atsikratyti veido netobulumų, tokių kaip spuogai ar odos atspalvio dėmės. Kita nauja funkcija vadinama portreto apšvietimu. Tai suteikia galimybę pakeisti objekto išvaizdą naudojant skirtingus apšvietimo efektus. Taip galėsite lengvai sukurti tobulą asmenukę, kurioje užfiksuoti visi geriausi jūsų asmenybės ir veido aspektai.

Naujasis Apple iPhone 13

„iPhone 13“ specifikacijos

Apple iPhone 13 turi 6,1 colio Retina HD ekraną, todėl galite žiūrėti mėgstamas laidas ar filmus su krištolo skaidrumo spalvomis ir aiškiais vaizdais. Jį maitina A13 Bionic lustas, todėl jis neįtikėtinai greitas viskam, pradedant žaidimais ir baigiant vaizdo įrašų redagavimu. Jis taip pat gali palaikyti belaidį įkrovimą ir galės įkrauti per USB-C prievadą. Apple iPhone 13 galima įsigyti penkių spalvų: juodos, baltos, mėlynos, raudonos ir violetinės be jokios sutarties!

„Apple“ įkrovimo strategija, skirta „iPhone 13“

„IPhone 13“ turi didelės raiškos Retina HD ekraną. Naujasis ekranas yra 50 procentų ryškesnis nei ankstesnis, o spalvos ryškesnės. Tai reiškia, kad ekrane gausite dar aiškesnį ir ryškesnį vaizdą. Šis telefonas taip pat turi USB-C įkrovimo prievadą, kuriuo galima prisijungti prie MacBook nešiojamų kompiuterių ir Apple Watches. Taip pat telefonas turi naujo tipo iPhone įkroviklį – iPhone įkroviklis 20w.
Tai puiku, nes tai leidžia lengvai įkrauti įrenginį nenešiojant įkroviklio ar laido rankinėje ar rankinėje. Tai taip pat reiškia, kad tą patį įkrovimo laidą galite naudoti su visais savo įrenginiais, todėl jums nereikės jaudintis dėl skirtingų adapterių.

Apple iPhone 13

Kuo skiriasi A11 ir A13?

A13 turi plataus kampo objektyvą, kuris leidžia lengvai daryti gražias nuotraukas be teleobjektyvo praeityje. Taip pat yra dvi naujos asmenukėms skirtos funkcijos: portreto fokusavimas ir portreto apšvietimas. Jie puikiai tinka norint užfiksuoti tobulą nuotrauką ar vaizdo įrašą, apie kurį svajojote, tačiau sunku atsikratyti veido trūkumų, tokių kaip spuogai ar odos atspalvio dėmės. A13 bus parduodamas už 699 EUR juodos, baltos, mėlynos, raudonos ir violetinės spalvos be jokios sutarties.

Išvada

„Apple iPhone 13“ yra dabartinės „iPhone“ serijos atnaujinimas, tačiau tai nėra reikšmingas atnaujinimas. „IPhone XS Max“ ir „XS“ vis dar yra geriausias pasirinkimas daugeliui žmonių. Telefono kainą kelia abejonių ar verta atnaujinti telefoną į naujają iPhone 13 ar visgi rinktis naudotą telefoną senesnio modelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

two × 4 =